Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~UKZ

gruby łapaj karpia


.


.


~KrzysztofSierpien

uspokoiłeś mnie, teraz wygodniej się ogląda.


no wiem ale jak mu psia kupa na drodze stanie to przecież nie przeskoczy .


Rewelacja. Bardzo Ładna fotografia przemiłego organu zwanego potocznie cipką. uwielbiam. Wszystkim wstrząśniętym paniom polecam pobawić się owym organem przed lustrem ( niekoniecznie przy pomocy ślimaka) i spróbować dostrzec jego piękno jakże trafnie uchwycone na powyższej fotografii. Wszystkich wstrząśniętych panów odsyłam do wczorajszego DD tam znajdą coś dla siebie. Fotografia jest świetna, surowa i dosadna a jednocześnie niezwykle delikatna, jak kamienna poduszka bądź nagrobek z puchu. Cała galeria jest rewelacyjna , ostra i bezpośrednia a jednocześnie przepysznie podniecająca. Odrobina pieprzu jest jak najbardziej wskazana .

Niech tylko autor napisze że ten ślimak jest dokładnie umyty ,że nie pełzał po psich kupach i innych plugastwach, bo mnie to męczy i nie pozwala w pełni rozkoszować się potęgą tego zbliżenia.

Cipka zdecydowanie tak.~Fuuji


~UKZ 29.10.2013 @22:04:34 Edytuj Usuń
*ajsikel 29.10.2013 @20:55:27
imperator : ukz

1 : 0

Niestety prawda

Chylę czoła


*ajsikel 29.10.2013 @22:08:21
UKZ

w tym momencie juz mówisz sam do siebie.
emocje opadły.
jak zwykle. zawsze kończę takie pogaduszki ostatecznie rozmawiając sam ze sobą. więc przepraszam autorkę za bajzel pod pracą i udam się na spoczynek, wyjątkowo dziś niezbanowany.


*Lucanus 29.10.2013 @20:53:51
~UKZ daruj sobie osobiste wycieczki - to dla Twojego dobra.

jeśli są jakieś inne rady dotyczące mojego dobra to rad byłbym je poznać


*ajsikel 29.10.2013 @20:55:27
imperator : ukz

1 : 0

Niestety prawda

Chylę czoła


.


Czyli tak jak się spodziewałem, powołujesz się na urywki, które akurat ci pasują do światopoglądu. Pozostałych już tak gorliwie nie przestrzegasz, ewentualnie ignorujesz. Typowe dla epatujących świętym oburzeniem.

złapałeś mnie za jaja Tatarzynie pieprzona kaszanka chyba przestanę ją tolerować


*antitianvs 29.10.2013 @21:40:25
ale przecież ten po lewej to kobieta, tyle że nie przedniej urody.

jeszcze tego w środku zamień na kubeek KFC i będzie dobrze


kaszankę wpieprzam jak małpa kit. Mogę napisać wpieprzam? przyznaję ...nie jestem Świadkiem Jechowy ani Żydem moja wina. by oddać sprawiedliwość wszystki niezadowolonym z cytatu ze starego testamentu dałem też z nowego


co do cytowania z kapłańskiej to czemu nie? ale niech będziez NT

z Listu do Rzymian (1,26-27)

?Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie".


drogi imperatorze przyznaję. masz rację pozwoliłem sobie na to nadużycie myśłąc że nikt nie pokusi się o sprawdzenie


~Pavel1
dokładnie , uważć powinni dewianci, zboczeńcy zdrajcy,ludzie opluwający symbole narodowe, tradycję danego narodu ,obrażający uczucia religijne w tym uczucia religijne członków KK, próbujący splugawić instytucję małżeństwa a co za tym idzie zdekomponować rodzinę jako podstawową komórkę społeczną , bez której naród nie może istnieć. niestety wszyscy wyżej wymienieni są obecnie "cool" i to wszyscy my musimy uważać by przypadkiem nie powiedzieć (w tym miejscu winien być brzydki wyraz ale zląkłem się małegootworka) w ich obecności bo nas strażnicy tolerancji zbanują


a to by się Van Eyck ucieszył. Patrząc na jego dorobek i tematykę dzieł można sądzić iż w grobie się przewraca.


*malyotworek

OK


~rosarugosa
jelżeli nawiązujesz do portretu małżonków Arnolfinich to albo nie jesteś w stanie dostrzec różnicy w gestach wykonywanych przez arnolfiniego a pederastę z lewej albo nie chcesz. Arnolfini pozdrawia pederasta z lewej błogosławi gestem Chrystusa Pantokratora. Również kompozycja sugeruje próbę nawiązania do ikon


wywołać " butthurt " oto chodzi w sztuce. smutne.


*Trooper85 nie mówić po polski ?


malyotworek brzmi dość dwuznacznie w kontekście dzisiejszego DD


proszę o usunięcie twj kupki ze strony głównej DA1 2 3 4 5 6 ... 20 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt